17 осіб, у яких педагогічний талант в крові

Сьогодні в книжкових магазинах можна знайти безліч літератури з виховання дітей, але вся вона дає нам лише базові знання — більшість секретів і навичок батьки опановують уже в процесі. Часто методом спроб і помилок, адже щоб знайти до дитини підхід, їм деколи доводиться йти на різні хитрощі. Наприклад, обманювати смакові рецептори своїх діток.

Ми в Тутка знову переконалися в тому, що у деяких людей педагогічний талант закладений в генах, тому поспішаємо поділитися з вами твітами про неповторну кмітливість та дотепність, які вивели виховання дітей на новий рівень.

1.

У анкеті сина в садочок вказала, що він не споживає молочної продукції: запіканок, сирників тощо. Вранці вихователька надсилає мені відео, на якому мій син їсть запіканку.

Я: “Як вам це вдалося?”

Вона: “У нас немає “сирних запіканок”, у нас є лише “сирні тістечка”.

2.

Ще в дитинстві батьки змушували мене носити шапку. Я обурювався, чому дорослі цього не роблять. Мама пояснила, що зверху повітря тепліше. Я, маленький, вірив.

3.

Я в дитинстві їла лише “заморські” страви. До борщу мама додавала кукурудзу — і він ставав французьким, булочки пекла лише “турецькі”. Якщо ж не було ніяких закордонних страв — могла нічого не їсти.

Читайте також: 16 життєвих коміксів, в яких кожна сучасна мама впізнає себе

4.

Вчителі дуже жалілися на наш жахливий почерк, і бабуся придумала хитрість: по 10 копійок за кожну рівненьку букву. За лічені хвилини почерк став рівненьким, та збагачення наші закінчилися, коли в бабусі не вистачило пенсії.

5.

Не можете знайти своїх дітей? Не хвилюйтеся — зачиніться в туалеті. Вони самі вас знайдуть.

6.

Дві мами з доньками заходять до переповненого автобусу.

Перша мама з донькою:

– Та чого ти штовхаєшся?
– Закрий рота! Тут всі штовхаються.

Друга мама з донькою:

– Обійми мене.
– Якщо падати — то разом?
І обоє усміхнулися. Отак.

7.

Пам’ятаю, як я дитиною стояв в сльозах перед вітриною і показував на найкрасивіше, а мама казала: “Пробач, я не можу купити відображення”.

8.

Я лиш 5 хвилин хотіла насолодитися своєю кавою в тиші й спокої, тож відправила дитину в іншу кімнату шукати іграшку, яка лежала у мене в кишені.

9.

Колись мама за годину до відвідин гостей змусила нас сісти і наїстися. На запитання “Навіщо?” сказала, що ми ще не були в цих людей і невідомо, як вони готують. Я досі так роблю.

10.

В дитинстві я спитав тата і маму, чому всі пісні, які ми слухаємо, — про любов. Тато з мамою перезирнулися й увімкнули “Територію А”.

11.

Пригадую, в дитинстві я страшенно не любив рибу, і мама обманювала мене, готувала рибні котлети, а казала, що це м’ясні. І до 15 років я думав, що мама не вміє готувати, бо як можна смажити такі несмачні м’ясні котлети? А вона просто мене обманювала.

12.

А нагорода “Матір року” дістається моїй сестрі, яка навчила дитину, що шоколад з Кіндера — для дорослих, а дитині — тільки іграшка.

13.

Я з дитинства геть погано їла, тож тільки ми сідали до столу, тато проявляв незвичайну винахідливість. Так, макарон-мушлі ставали їжею для справжніх морських розбійниць, поки я ганяла з бандою і брала іграшки в полон.

14.

Діти почали забирати по одній букві з лайок і прозивати одне одного лагідніше. Ну а я вирішила додавати по одній цифрі до паролю WiFi, допоки вони не полагіднішають.

15.

Щоб не “спалитися” (ключове слово) і стежити за мною у соцмережах, батьки створили собі профілі. Два абсолютно порожні аккаунти, підписані на мене, брата і одне на одного. Тато назвав себе direktor, а сама розмістила на аватар кота. Мого. Агенти 007.

17.

Я: “Навіщо вчити алгебру, яка ніколи нікому не пригодиться?”

Мама: “Щоб потім ти допомагала вчити непотрібну алгебру своїм дітям”.

18.

Коли я була маленькою і не хотіла їсти, бабуся вилазила на табуретку і кричала: “Безхатьки! Безхатьки! Ходіть-но сюди, я маю для вас їжу”. Мені було шкода віддавати їжу цим людям, тому доводилося їсти.

Батьки, а як виховуєте дітей ви? Поділіться своїми лайфхаками!

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
17 осіб, у яких педагогічний талант в крові