16 осіб, які точно знають, що шлюб — справа клопітка, але неймовірно цікава

Вчені з’ясували, що у чоловіків і жінок, які перебували в щасливому шлюбі, міцніше здоров’я, ніж у їх неодружених ровесників. Ймовірно, це пов’язано з тим, що чоловік і жінка підтримують одне одного фізично та морально. Однак крім любові, поваги та підтримки, в родині бувають і дрібні прикрощі, розбіжності та приколи. Мабуть, негативні емоції теж корисні в невеликих дозах і додають перцю до стосунків.

Ми в Тутка впевнені, що ці 16 осіб, як ніхто інший, відчули всю красу сімейного життя.

 • Сьогодні вранці розбудив домашніх важкими зітханнями та збираннями на вулицю. Сказав, що сніг випав, треба машину почистити. Зимові речі вже сховані, тож я хвилин 5 спостерігав, як дружина виймає пуховик і теплі черевики собі та доньці. Потім вона здогадалася виглянути у вікно. Липень. Надворі був липень. Дружина сказала, що жарт був вдалим.
 • Стою в «Дитячому світі». Жінка років 40 вибирає набір Lego, щось просить у консультанта. Він їй у відповідь: «У вас хлопчик чи дівчинка?» І вона, важко зітхнувши, видає: «Взагалі чоловік».
 • У перші роки сімейного життя я дуже любила читати всілякі жіночі журнали. І мене дуже дратувало те, що чоловік не стежить за своїм взуттям — взагалі не чистить його. А в одному з журналів я вичитала пораду: треба не пиляти чоловіка щодо нечищеного взуття, а мовчки начистити йому лише один черевик. Тоді вранці йому нічого не залишиться, як почистити другий, коли він ітиме на роботу. Журнал обіцяв, що протягом тижня чоловік звикне доглядати за своїм взуттям. Так я і зробила. На ранок чоловік взувся, цьомнув мене в щоку та пішов на роботу, навіть не помітивши, що один черевик виблискує, а інший покритий кіркою засохлого бруду.

Читайте також: 20+ твітів про те, що дорослішати зовсім не так круто, як нам здавалося в дитинстві

 • На початку стосунків ми з хлопцем мали приблизно однакову вагу, тож я чула від нього: «Булочка моя, пиріжечок». Потім повільно набрала 6 кг та різко скинула. То на цьому контрасті я тепер фітоняшка та модель, хоча вага та вигляд однакові! Ось як чоловіків легко обдурити.
 • Приїжджаю якось додому з відрядження о 8 ранку замість планованої 12-ої. Тихенько відчиняю двері, думаю, може, встигну застрибнути до чоловіка під теплий бік. Та де там — той вже в душі миється, пісні співає. Що робить серйозна доросла жінка, дружина, мати 2 дітей, що проїхала за кермом 200 км? Правильно. Ховається в шафі й починає звідти підвивати. Вода вимикається. Кроки босих ніг по коридору. Пауза. Повернувся у ванну, але співати припинив. А я вирішую спектакль закінчувати та видаю таке протяжне пронизливе завивання. На той момент ми були одружені 15 років, але ніколи в житті я не чула в голосі брутального сильного хлопа стільки непідробного жаху, коли він висунув голову з ванної та прошепотів: «Хто там?» Через кілька місяців від нього прилетіла відповідь.
 • Хотіла розповісти, що вчу доньку всякого корисного: їсти ложкою, прибирати іграшки, розрізняти та показувати різних тварин і предмети. А чоловік сьогодні для рівноваги навчив її «озвучувати пукання».

«Ось так дружина відкриває все. Розмови про кришки не допомогли»

чоловік

 • А ось і відповідь чоловіка на мій розіграш. По роботі було багато переміщень, і приходилося носити з собою купу документів, ноутбук, ну і все «потрібне та корисне», що зазвичай жінки тягають цілий день. І ось якось їжджу по місту та здається мені, що щось вже мені дуже-дуже важко. «Щось я ослабла, — думаю, — треба спортом зайнятися або відпустку взяти». З цими думками заходжу в одну дуже серйозну установу, кладу саквояж на стрічку сканера та чую від охоронця: «Дівчино, а навіщо вам сокира?» Зависнувши на декілька хвилин в позі суриката, витріщаюся на охоронця круглими очима. І тут до мене починає доходити, звідки ноги ростуть у цієї сокири.
 • Дружина дісталася до мого телефону, а там переписування з дівчиною. Запитує: «Хто це така?» Відповідаю, мовляв, знайома по роботі. Дружина не вгамовується: «Між вами щось є?» Кажу, що немає нічого. Наступне запитання: «А навіщо тоді переписування?» Довго не міг заснути, багато думав.
 • Цими днями чоловік збирався у відрядження. Поки він був на роботі, я вирішила спуститися у підвал і взяти для нього валізу. Не було мене у квартирі хвилин 15 максимум. Приходжу додому — стоїть в коридорі, очі божевільні, блідий. Потім помітив у руці валізу та сповз по стінці з полегшенням. Він думав, що я пішла від нього. Не знаю, звідки такі думки, але на моєму телефоні було 8 пропущених викликів.

Дружина 2 роки збирала коробки Amazon, щоб розіграти чоловіка на 1 квітня

чоловік

 • Нещодавно були в ресторані з чоловіком. Офіціантка нахабно фліртувала з ним при мені. Я на 9-му місяці вагітності, сиджу шокована: «Я вам не заважаю?» Врешті чоловік сказав їй: «Дівчино, вам не варто так вихилятися переді мною заради чайових, гаманець все одно у дружини».
 • Коли ми ще не були одруженими, майбутній чоловік вперше запросив мене до себе додому. Виходимо з ним у двір, на ґанку спить собака. Чоловік йде вперед. І лише він повертає за ріг, як собака голосно-преголосно пукає! Я стою ошелешена, а чоловік повертається й зі сміхом каже: «Ти моя рідна, ледве дотерпіла, коли я за ріг поверну?» – і цілує мене в щоку. І досі не вірить, що це був собака!
 • Співробітниця приїхала на роботу з цеглою у сумочці. Чоловік підклав, вони якраз дім будували.
 • Чоловік майже ніколи не робить мені компліментів, а я дівчина красива. Прикро, коли чоловіки на вулиці зупиняються та тебе розхвалюють, а власний чоловік начебто уваги на зовнішність не звертає. Сказала йому про це, попросила казати мені приємності частіше. Наступного дня підходить: «Хочеш комплімент?» «Звісно хочу», – відповідаю. І тут чоловік видає: «У тебе чоловік — красень!» Люблю його.

Коли чоловік ніби пішов на роботу, але ніби й залишився

А як жартує ваша друга половинка?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
16 осіб, які точно знають, що шлюб — справа клопітка, але неймовірно цікава
9 домашніх способів проти росту волосся на обличчі