15 речей, які пари забувають обговорити до шлюбу

Люди розлучаються через дві головні причини — брак розуміння та спілкування. Особи, які погоджуються на шлюб, тривалістю в життя, перед заповітними словами “Я згоден/згодна” мають усе заздалегідь обговорити з партнером. Так вони хоч будуть готові до несподіваних слів коханої половинки.

Тутка опише можливі теми, які молоді люди мають обговорити до того, як зв’язати себе путами Гіменея.

1. Як розподілимо гроші?

люди

Дуже важливо розділити фінанси, які ви надалі зароблятимете на спільну мету. Окрім загальної “купки”, кожному з партнерів корисно завести собі окремий банківський рахунок для своїх потреб. На те, скільки на нього грошей треба вносити, залежатиме від зарплатні кожного зокрема, що можна обговорити пізніше. Також вартувало б означити, на що йтимуть гроші з вашого спільного рахунку.

2. В тебе зараз є борги?

люди

Визнання ваших заборгованостей чи тих же партнера допоможе прийняти рішення щодо їх погашення. Ніхто б не хотів виплачувати не свій кредит, навіть якщо він — чоловіка або дружини. І, звісно, образливо дізнатися про нього після весілля. І як тут довірі не похитнутися?

3. Як щодо заощаджень на щасливу старість?

Настане той день, коли всі ми припинимо працювати. І шлюб — це внески партнера у свої плани на старість. Варто прорахувати можливі витрати на 2 осіб плюс кошти на медичні послуги.

4. Ти плануєш дітей?

люди

Не всі люди, що одружуються, плануть дітей. І навіть якщо обоє партнерів планують малюка, можна обговорити ще безліч тем: розподіл батьківських обов’язків, що ви будете робити, якщо дитина народиться з вадами чи якщо дитина виросте іншою, аніж ви очікували.

Читайте також: 6 «ненормальних» правил, які діють в будь-яких здорових стосунках

5. Що ти б зробив, якби виявилося, що ми не можемо мати дітей?

Народити дитину — священний обов’язок для багатьох людей. Тож якщо з певних причин пара не може народити маля, варто подумати, що робити далі, обговорити варіанти усиновлення, сурогатного материнства, штучного запліднення, або ж розлучення та одруження з іншою людиною.

6. Як розділимо обов’язки?

люди

Спільні обов’язки — що може бути більш банальне, скажете ви, та саме вони можуть стати призвідником до розлучення. Чому? Бо одній чи іншій половині подружжя може бути заважко самотужки виконувати всю домашню роботу. Щоб забезпечити мир у своїй фортеці, вам варто заздалегідь проговорити всі моменти.

7. Як ти ставишся до зрад?

люди

Універсального розуміння між людьми немає навіть щодо теми зради, та саме вона може по-різному відгукуватися в різних осіб. До прикладу, одна людина вважає поцілунок зрадою, а для іншої навіть зустріч з чужою людиною неприйнятна, а закохатися в іншу людину вже мовчимо, що насправді від нас не залежить. Обговоріть всі ці моменти з коханою половинкою, щоб уникнути сцен та непорозумінь.

8. Які твої плани на майбутнє?

люди

Яким/якою ти бачиш себе через 5-30 років? Може здатися дивним, але прагнення партнера можуть не відповідати очікуванням коханого/коханої щодо щасливого шлюбу. Один може жадати слави, інший — тихого та розміреного життя. Саме таке питання може допомогти вам уявити, яким в перспективі буде ваше життя.

9. Чи збираєшся ти працювати над поганими звичками?

люди

У кожного з нас є свої таргани в голові та шкідливі звички, тому мудро наперед все партнерові розповісти. Одна людина може обожнювати порядок, а інша — кохатися в безладі. За завчасного обговорення компромісу можна досягнути швидше.

10. Як плануєш дбати про батьків?

люди

Батьки старіють, хворіють, тож про них необхідно піклуватися! Такі питання, як бажання/небажання жити з ними, доглядати за старенькими мамою чи татом, допомагати їм у всьому варто обговорити з партнером до заміжжя.

11. Які хвороби — фізичні чи психічні — були у твоєму роді?

Біологічна сумісність — ще одна важлива річ, якщо ви обоє сподіваєтеся на продовження роду. Та й врешті-решт треба бути чесними одне з одним, розповісти про всі тілесні та духовні недуги, як це роблять відверті люди. Так партнери морально підготуються до того, що може очікувати на них в майбутньому.

11. Де ти хочеш жити?

люди

Дуже важливий пункт, про котрий до весілля наречені воліють мовчати. Життя в місті чи в селі дуже впливає на саму якість майбутнього життя. А там недалеко й до роздратування: ти хочеш жити у квартирі в місті, а твоя половинка — пити каву на ґанку будиночка в селі. Сварки не за горами, якщо ваша кохана бажає жити поруч з друзями та родичами, а ви — окремо та на відстані від усіх інших.

13. Скільки часу ти плануєш проводити разом?

Якщо шлюб передбачає спільне життя, то не зобов’язує партнерів проводити спільно 24/7. Після одруження чоловік та дружина залишаються окремими особистостями з індивідуальними потребами, тому іноді варто давати одне одному час відпочити. Комусь потрібно більше простору, тож дуже корисно знати про це до одруження.

14. Якби ти помер/померла, що я мала б зробити потім?

люди

Одна з найважчих тем для обговорення, особливо ж якщо молоді щойно одружилися, та все ж вона мусить бути зачеплена. Запитайте, що б хотів ваш партнер — бути похованим чи кремованим, і яке його ставлення до штучного підтримання життя апаратами.

15. А ти любиш товариство інших людей?

Після одруження люди зазвичай приходять на вечірки чи в гості разом? Та іноді партнери хочуть побути з друзями без другої половинки — тож поговоріть про це заздалегідь.

А які іще теми молодятам варто зачепити до одруження? І про що (якщо ви вже одружені) ви говорили зі своїм партнером?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
15 речей, які пари забувають обговорити до шлюбу