15+ прикладів дитячої логіки, до яких би жоден дорослий гуморист не додумався

«Діти відразу й невимушено відчувають щастя, бо вони самі за природою своєю — радість і щастя», – вважав Віктор Гюго, і ми з ним повністю згодні. І безпосередність, і зовсім інше бачення світу — це теж про них. Ну а хто б з дорослих здогадався вивести нову породу кішок або придумати альтернативну математику, коли хоче приготувати пиріг?

Ми в Тутка обожнюємо читати про те, як бачать світ діти, тому хочемо запропонувати вам чергову порцію таких крутих історій.

«Моя дитина надкусила пиріг і заповнила отвір картоплею, щоб приховати докази»

діти

 • Доньці було 7 років, вчилася у 2-му класі. Завдання з читання — написати мораль казки «Золота рибка». Пише: «Казка вчить тому, що навіть якщо не подобається те, що подарував чоловік, то все одно треба посміхатися йому». Вчительці трохи за 20. Однією рівною рискою перекреслила відповідь дитини і поставила велику тверду двійку.
 • До кінця року залишилося трохи більше як місяць, але чоловік вирішив раніше почати мучити мене питанням «Що ти хочеш на Миколая?» Чесно відповіла, що не знаю. Поруч крутилася донька, яка вже озвучила свої побажання подарунків Миколая. Ну і, звісно, не могла не взяти участі:
  – Мамо, а я знаю, чого ти хочеш!
  – Звідки, — кажу, — ти, сонечко, можеш знати, чого я хочу, якщо я ще сама не визначилася?
  – А я знаю, я знаю! – продовжує донька і видає. – СПОКОЮ!
 • Сьогодні вранці син-першокласник каже: «А мені снилася наука. Нудно, звісно ж. Але що поробиш? Довелося дивитися те, що показують». І така приреченість в сонних очах…

Читайте також: 9 розумних порад, які стануть в пригоді щодня

 • Сиджу в кафе, нікого не чіпаю. Заходять мама з сином. Хлопчик активний, десь 4 роки йому. Підходить до мене і питає:
  – А ти дівчинка чи тітонька?
  Вже скільки разів визначали (неправильно) мій вік, але самій вибирати мені ніхто раніше не давав. Спасибі, невідомий хлопчику.
 • Синові 11. Джентльмен підростає. На свої чесно зароблені (з собацюрою сусідською гуляє) купив мені смаколиків. І знає ж, що не морозива треба! Ну люблю я салат цей, а готувати самій важко. Приніс ось.

 • Забула на пральній машинці мірну склянку від порошку. Чоловік влаштував скандал, мовляв, дитина вдома, а раптом оближе, техніка безпеки, бла-бла-бла. Приходить дитина, відчиняє обидва дитячих замки на шафці з мийними засобами, ховає скляночку, зачиняє обидва замки і каже: «Ось так треба. Запам’ятала?»
 • Дитина хазяйновита підростає. Попісяла — витерла за собою. Твоєю чистою сорочкою.
 • Відвідали з дітьми зоопарк. Діти гарчали, пищали, кричали, махали руками. Сподіваюся, звірі залишилися задоволені.

«Моїм дітям довелося подвоїти кількість інгредієнтів для рецепту тістечка, в якому потрібно було взяти 1/3 склянки олії. Якимось чином вони додали 2 і 2/3 чашки. В результаті суміш кипіла в духовці»

діти

 • Мені було років 6, коли я у мами в журналі прочитала, що для впевненості в собі дівчина повинна носити красиву білизну, навіть якщо його ніхто не бачить. Натягнула труси з вишеньками і ходила така загадкова.
 • Син сьогодні сказав, що хоче кішку породи, цитую: «Британська веселуха».
 • Син весь ранок розповідає мені про СУПЕРМАШИНУ, яку хоче. Замовкає, лягає поруч: «Мамо, ти не переживай… Ти її обов’язково мені купиш».
 • Про оптимістів і песимістів. З кухні лунає звук розбитого скла. Дочка, 7 років: «Ой, тарілка розбилася!» Син, 5 років: «О! Пазл!»
 • Діалог з сином, 6,5 років:
  – Мам, поріж мені хліба на бутерброд!
  – Ти взагалі сам можеш щось порізати?
  – Можу.
  – Що?
  – Пальці.
 • Синові 1 рік 4 місяці, сидимо вечеряємо. У мене настрій гарний, трохи підспівую і сина годую. Він на мене поглянув, відламав маленький шматочок хліба і засовує у вуха. Я і колись підозрювала, що вокальними даними не відзначаюся, але не до такої міри. Маленький троль.
 • Моя дочка багато чого і колись, і зараз «викидає». Якось, коли їй було 4 роки, ми заходили в маршрутку, вона перечепилася. Чоловік, що сидів ближче за всіх, подав їй руку. Я питаю: «Що, зайчику, потрібно дядькові сказати?» А зайчик, театрально закотивши очі, зітхає: «О Господи, ще один!» Чоловік на секунду замислився і галантно вибачився.

Чиясь дитина повісила сушитися вологі серветки

діти

Розкажіть, як ваші діти смішать вас?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
15+ прикладів дитячої логіки, до яких би жоден дорослий гуморист не додумався
Виглядати на 10 років молодше! Вправи для чіткої лінії обличчя