15 осіб розповіли, чого ж такого важливого можна навчитися у багатіїв

Ніхто не посперечається з тим, що в багатих свої примхи. Засновник Telegram Павло Дуров колись розкидав гроші з вікна свого офісу, а австралійський мільярдер Клайв Палмер вже давно будує точну копію “Титаніка”. Однак не завжди багатство веде до ексцентричних вчинків: часом наявність великих грошей відкриває людину з абсолютно нового боку.

Тутка не зміг пройти повз обговорення життя успішних людей користувачами Reddit і відкрив для себе багато нових корисних звичок.

  • Ми з братом дружимо з одним хлопцем, чий батько — керівник однієї дуже великої компанії. І знаєте що? Батько мого друга — найтихіша і найбільш невибаглива людина у світі. Ви можете його якось навіть образити, а він все одно спокійним тоном вам відповість: «Окей». Дуже він терплячий з людьми.
  • Я зрозумів, що у людей з достатком зовсім інше мислення. У мого друга вже був прибутковий бізнес з виробництва суфле, коли він вирішив поставити в магазині ще й оригінальний автомат з морозивом. І ось цей агрегат зараз приносить товаришеві навіть більше прибутку, аніж основний бізнес. Одним словом, багаті люди вміють легко бачити можливості, тому що їм не треба хвилюватися про свої основні потреби. Багаті — це просто люди, які один раз ризикнули та досягли успіху.
  • Я заробляю менше $ 40 тисяч доларів на рік, а мої друзі по коледжу мають в 1,5-2 рази більше за мене і при цьому завжди скаржаться на своє фінансове становище. Чому ж тоді у мене виходить краще, аніж у них? Річ у тім, що я завжди знав, що повинен економити гроші. Мої ж друзі й гадки не мають, що на них чекає в майбутньому: у них для цього є багаті батьки, які в разі чого завжди допоможуть.

багатство

  • Я називаю свою маму не інакше як «грошова акула». Акули мусять плавати, щоб дихати. Схожа поведінка й у моєї мами: їй потрібно заробляти гроші для того, щоб насолоджуватися життям. Заробіток і накопичення грошей для неї те саме заробляння очок в грі.
  • А я зрозуміла, що гроші не дають гарантію щастя. Я якось ходила в приватну школу, в якій навчалися діти надзвичайно багатих батьків. Врешті ці учні при всьому своєму багатстві майже усі страждали проблемами з харчовою поведінкою та іншими негараздами. А ще вони були дуже відірваними від навколишнього світу.

  • Я, звичайно, не вважаю себе супербагатим, але доторкнутися до великих грошей мені свого часу пощастило. Починав все я з роботи з частковою зайнятістю, трохи пізніше мені пощастило і я отримав рекомендацію від одного зі своїх знайомих, що допомогло мені заробити $ 35 тисяч за рік. Я вирішив розділити свою орендну платню з найкращим другом і вже через рік примудрився купити дім. Потім мені пощастило ще більше і я влаштувався на роботу з зарплатою у $ 100 тис. У кінцевому результаті я зміг інвестувати у свій пенсійний фонд і відкладати на рахунок. Тепер я можу похвалитися навіть дуже солідним капіталом. Мораль цієї байки така: по-справжньому багаті люди, «які зробили себе самі», майже завжди не тільки багато працюють, але і їм дуже щастить. І вони цією вдачею не нехтують.

багатство

Читайте також: 18 багатіїв, які позбулися всього та дізналися, як це – жити від зарплати до зарплати

  • Я ходив у приватну школу з нащадками мільйонерів і мільярдерів. Знаєте що я зрозумів після спілкування з цими чудовими дітьми? У них вдома немає шухляди, повної пакетиків з соусом зі швидкоїжі, які в нас залишаються.
  • У мене був друг, батько якого розробив якийсь популярний додаток і врешті заробив на ньому страшні гроші. Коли я дізнався про це, то довго ще не міг оговтатися від шоку: при всьому своєму багатстві мій друг відвідував звичайну державну школу, носив прості светри та джинси. Здавалося, він зовсім не усвідомлював свого багатства.
  • Всі багаті люди, з якими мені довелося познайомитися, були повністю самодостатніми. Більш того: всі вони ставилися до будь-якого свого співробітника, офіціанта, продавця або торгового представника з добротою і ввічливістю.

  • Я особисто знаю декількох дуже багатих людей, які не соромляться водити старі машини, здійснюють покупки в благодійних магазинах і при цьому роблять регулярні анонімні пожертвування. Такі люди не хизуються своїм багатством, хоча є високопоставленими фінансистами та діловими людьми. Найкращий урок, який я вивчила від них, — це ставитися до всіх з повагою, незалежно від їх походження.
  • Я був і бідним, і багатим. Багатим бути, звичайно ж, набагато краще, хоча успішні люди нічим від звичайних не відрізняються. Вони просто менше переживають за гроші та можуть дозволити собі платити за додаткові послуги. Все це вивільняє додаткову енергію — і багаті її фокусують на навчанні або створенні нових джерел доходу. А ще багаті намагаються максимізувати свій прибуток: вони створюють кілька джерел доходу, інвестують та живуть з мінімальними витратами.
  • На світі живуть два типи багатих людей. Одні вражають своєю надзвичайною щедрістю, інші ж за допомогою грошей намагаються скористатися іншими людьми. Я якось працювала на одній низькооплачуваній роботі, і мене попросили принести шефу лимонад. Разом з керівником був і цей тип, який попросив мене принести йому напій теж. Я думала, що він заплатить за нього пізніше, але так цього й не дочекалася. Тепер він назавжди залишиться в моєму особистому чорному списку.

багатство

  • Поспілкувавшись з багатими людьми, я зрозумів, що фінансовий добробут — не найважливіше джерело щастя, а саме щастя — це розумове багатство, яке не залежить від фінансового становища.
  • Баланс на банківському рахунку не настільки важливий, як вміння розмовляти з людьми їхньою мовою і вловлювати соціальні тенденції й сигнали. Знання правильних місць для відпочинку, вміння організувати урочисту вечерю, познайомитися з правильними друзями — все це набагато важливіше.
  • Мій шкільний друг зараз дуже багатий, а його статок коливається десь в діапазоні дев’яти цифр. Таких показників йому вдалося досягти за допомогою створеного його руками додатку та прибутку від реклами, і це при тому, що йому зараз — трохи за 20. Коли його дохід почав збільшуватися, я думав, що наша дружба скоро завершиться, проте все виявилося інакше: він залишився тим самим гарним хлопцем. Але є одна річ, яку я зрозумів після спілкування з ним: дуже легко залишатися багатим, коли ти вже багатий.

А як думаєте ви, чи може багатство бути головною умовою щастя?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
15 осіб розповіли, чого ж такого важливого можна навчитися у багатіїв