12 речей, які ми робимо геть неправильно. І навіть не замислюємося про це

Через роки ми звикли поводитися з речами так, як усталено чи як це роблять інші люди. Нам подобається усвідомлювати, що ми багато чого знаємо, та ніколи не пізно навчитися чогось нового, особливо цікавих лайфхаків.

Тутку вразила кількість речей, які ми робили неправильно. І сьогодні розкриємо секрети, як правильно користуватися різними речами, тож готуйтеся – ваш світ перевернеться догори дриґом.

1. Правильний спосіб ходьби – з п’ятки на пальці

неправильно

Вірогідно, ви ніколи не звертали уваги на те, як ходите, а це дуже впливає на нас. Правда в тому, що більшість людей ходить з пальців на п’яту, що притаманне більше тваринам. Та нам, людям, корисно ходити з п’ятки та переносячи вагу на пальці ніг. Такий спосіб ходіння називають “з п’ятки на пальці”, і він значно ефективніший, аніж “з пальців на п’яту” — так ми витрачаємо менше енергії. І тиск на щиколотки меншає.

2. Якщо поставити відерко з морозивом у пластиковий пакет із зіп-застібкою до морозилки, морозиво довше залишиться м’яким

неправильно

Відкривши відерко з морозивом, кожен з нас бореться зі спокусою не з’їсти все одразу, а залишити трошки на завтра. Ми відносимо решту до морозилки, і назавтра морозиво стає твердим, мов камінь. Щоб воно так не затверділо, покладіть його до пластикового пакета із зіп-застібкою.

3. Зволожувач треба не втирати у шкіру, а радше наносити й поплескувати по ній

Правил коректного догляду за шкірою дуже багато, і одне з них – нанесення засобу на шкіру, легко постукуючи по ній. Було доведено, що таким чином засіб буквально втискається в шкіру, і остання краще поглинає продукт, в ній посилюється кровообіг. Щоб покращити результат погрійте в долонях крем чи гель для обличчя.

Читайте також: 15 буденних речей, котрі мають приховані функції

4. Щоб очистити блендер, влийте до нього мийного засобу й води та запустіть прилад

неправильно

Ми звикли запихати блендер у раковину, щоб його помити, та вимити його можна значно легше: додайте до чаші води та мийного засобу і запустіть прилад на 10 секунд. Вилийте воду, сполосніть – готово.

5. Капкейки треба їсти як бутерброди

Як не дивно, та ми все життя неправильно їли капкейки. Як має бути правильно: вийміть смаколик з паперової обгортки, потім відірвіть його низ та поставте зверху. Ви одержите солодкий бутерброд, яким смакуватимете кожним укусом.

6. Ніколи не спіть на животі

неправильно

Сон на животі небезпечний для здоров’я. За медичними даними, в цьому стані найбільше страждає спина та хребет, бо найбільша вага припадає на середню частину тіла. А в довготерміновій перспективі вам загрожують болі в шиї.

7. Холодна кава найбільше смакує з холодними кавовими кубиками

Звичайні кубики льоду у холодній каві псують її смак, а кавові кубики підтримують улюблений присмак. Їх дуже легко приготувати: наповніть звичайні формочки для льоду кавою та заморозьте їх. І виймайте, коли душа забажає.

8. Якщо розігріваєте залишки пасти в мікрохвильовці, сформуйте всередині дірку

неправильно

Всім, хто любить розігрівати пасту в мікрохвильовці, варто навчитися робити це правильно. Щоб макарони рівномірно розігрілися, зробіть дірку посередині тарілки. Як в пончика.

9. Дихання животом ефективніше, аніж дихання грудною кліткою

неправильно

На жаль, ми й дихаємо неправильно, та ще не пізно навчитися робити це правильно. Науково підтверджено, що найбільш ефективно дихати через живіт. Коли діафрагма скорочується, живіт розширюється й наповнює легені повітрям.

10. Хліб треба нарізати догори дриґом

Щоб шматки хліба не кришилися та не втрачали форми, нарізайте хліб з твердого боку. І почніть з середини виробу. А ще радимо зачекати, поки хліб нагріється до кімнатної температури, і тоді аж його нарізати.

11. Просвердліть дірки у відрі для сміття, щоб туди вільно заходило повітря

Ми щодня викидаємо пакети для сміття, замінюючи їх на старі. Та забуваємо, що цей предмет побуту потребує провітрювання та дезінфекції. Тож не полінуйтеся і просвердліть внизу сміттєвого відра кілька дірок – і провітрювання відра гарантоване.

12. Пакуючи валізу, складіть речі валиками, щоб зекономити місце

неправильно

Цей метод називається “ряди-валики”. Він допомагає зекономити місце, вберегти одежу від зминання, чудово організовує простір всередині валізи. Техніку можна застосувати для футболок, штанів, повсякденних суконь, купальників та піжам, але не для речей оверсайз, як от светрів.

Які інші речі, які ми завжди робили неправильно, ви можете додати до нашого списку?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
12 речей, які ми робимо геть неправильно. І навіть не замислюємося про це