11 особливостей, які відрізняють по-справжньому багатих людей від фальшивих

Відрізнити мільйонерів від звичайних громадян на екрані телевізора дуже просто: їх одягають у дорогі дизайнерські костюми, селять у величезних особняках та обвішують діамантами та золотом. Але, як правило, у реальному житті справи йдуть трохи інакше. Багаті часом водять машини, які за віком поступаються їм самим, не розкидаються грошима, та й будинки заможних людей часто нічим не виділяються.

Користувачі Reddit запитали, які ж дрібниці можуть виказати те, що на рахунку людей — кругленька сума, і поділилися своїми спостереженнями. Ми в Тутка натрапили на це обговорення й вирішили поміркувати разом із вами.

Багаті дивляться на гроші під іншим кутом

Гроші допомагають створювати комфорт, дають певне відчуття безпеки, відкривають дорогу до здійснення багатьох бажань. І крім задоволення основних потреб багаті використовують своє майно для примноження того, що у них є.

  • У мене є 2 брати: старший заробляє багато, молодший — дуже мало. А я десь посередині. І такий стан речей показав мені, наскільки по-різному люди розуміють саму суть грошей. Бідолашні постійно кудись їх витрачають та економлять. Для середняків гроші – інструмент, за допомогою якого досягаються цілі. Багаті ж шукають, куди можна вкласти, щоб багатство зростало.

Знають, що час дуже цінний

багаті

Люди з великим достатком, як правило, цінують свій час та вміють правильно розподіляти ресурси. І це абсолютно логічно. Навіщо витрачати кілька годин на тиждень на те, що не дає тобі задоволення та що можна доручити іншим? А самому тим часом вивчити ринок інвестицій, прочитати нову книгу чи просто відпочити. Таким чином люди витрачають гроші на те, щоб виграти час.

  • Багаті платять гроші, щоб заощадити час. Час набагато цінніший за гроші.
  • До того ж іноді можуть бути й інші причини. Директор компанії, де я працював, брав водія для того, щоб той возив його на роботу та з роботи, до аеропорту, на зустрічі. Він не стресував через затори або через те, щоб знайти місце для паркування, а зосереджувався на роботі.

Не тримаються за накопичення

Усім людям властиво ділитися тим, що вони мають. У багатих у цьому плані більше можливостей. Всім відомі приклади меценатів, які підтримували художників, музикантів, коли бачили певний потенціал. Заможні люди й досі жертвують мільйони на благодійність. Декілька років тому пролунала новина про те, що засновник Facebook Марк Цукерберг пообіцяв продати практично всі свої акції (99 %), щоб віддати вторговані кошти на підтримання та розвиток науки, освіти, охорони здоров’я.

  • У мене є багатий друг. Так от, його батьки дуже щедрі. На Хелловін вони кладуть гриль у дворі, роздають хот-доги та пляшки з водою. І цілі плитки шоколаду.
  • О, я знав одного чудового лікаря, який завжди радо допомагав, коли було потрібно. Але коли я побачив, що йому вже довгий час не платили зарплатню і сказав йому, він був трохи шокований. Він навіть не зауважував, що йому не платять! Він просто отримував насолоду від того, чим займався.

Читайте також: 16 нагадувань про те, що книгу не варто судити за обкладинкою, а людину – за зовнішнім виглядом

Купують твори мистецтва

Для створення затишку вдома ми використовуємо різні предмети. Це і картини, і квіти, і багато чого іншого. Між багатіями та простими людьми різниця лише в тому, де і за яку ціну це все знаходиться.

  • Купують предмети мистецтва. І не в Інстаграмі, а в галереї дилерів.
  • Величезна кількість людей купує речі, які їм не по кишені. Але щось я сумніваюся, що можна побачити людину середнього класу, що виходить із художньої галереї з покупкою.

Не живуть напоказ

багаті

Люди, які досягли успіху в житті, не бачать сенсу виставляти свій достаток напоказ. Вони це знають, і цього цілком достатньо.

  • Вам може видатися, що люди в костюмах багаті. Але потім ви розумієте, що вони працюють на людей у ​​джинсах.
  • Якось я був із товаришем на зустрічі з бізнесменами. Коли вони сіли, одразу поклали на стіл ключі від авто. Друг пожартував на цю тему, але свої залишив у кишені. Наприкінці я запитав у нього, що це було, а він незворушно відповів: «По-справжньому багаті люди приховують свій достаток. Ми розмовляли не з тими людьми». Я лише можу додати, що багатії — адекватні хлопці, відомі мудрими рішеннями, а не дорогими спорткарами.

Порівнюють прибутки та витрати

багаті

Нещодавно стала популярною думка «Якщо хочеш бути багатим, поводься як багатий, купуй, що тобі хочеться». Але така поведінка загрожує накопиченням великих боргів. Однак якщо перспективний проєкт у вас вже в кишені, то іноді можна себе потішити.

  • Багато людей не планує бюджет, і це помилка. У мене просто в голові не вкладається, скільки людей не в курсі, скільки вони щомісяця витрачають. Я зараз відношуся швидше до середнього класу, і я не маю необхідності саме планувати витрати, але я завжди порівнюю свої прибутки та витрати. І так я збираю гроші. У дитинстві ми не мали багато грошей, але мій батько був фінансово грамотним. Те, що ви робите зі своїми грошима, і визначає, будете ви багатим чи бідним.

Але й не відмовляють собі у задоволенні

Заможні люди не лише розуміють, куди йдуть гроші, а й знають, на що й скільки вони хочуть витратити. І коли в чомусь виникає потреба, можуть не чекати й не заощаджувати.

  • Коли мені було 17, розговорився в аеропорту з бізнесменом. Коли прийшов час посадки, пасажирів із його секції запросили першими. І він, бачачи, що я не підводжусь з ним, узяв мій квиток, похитав головою і пішов до працівників. Запитав, чи вільне місце в літаку поряд із ним. Наступне, що пам’ятаю, — я лечу 1-м класом. Хлопцю так сподобалося зі мною спілкуватися, що для нього стало дрібницею заплатити близько $800 за мій квиток. Потім він розповів, що більшість людей буквально з ніг збиваються, намагаючись підлизатися до нього. А я просто розмовляв з ним, як зі звичайною людиною.

Дбають про здоров’я

багаті

Консультації медиків, обстеження та лікування забирають у нас багато часу та грошей. Але це абсолютно необхідно для життя. Люди з високим достатком це чудово розуміють та не шкодують коштів на те, щоб потрапити до першокласних фахівців.

  • Прийшла на співбесіду в одну велику фірму, зайшла до туалету. Усі жінки там були з акуратним макіяжем, ідеально одягнені. А коли я вже в кабінеті побачила головну керівницю, одразу помітила важливу деталь, яка відрізняла її від інших: у неї була ідеальна, наче відфотошоплена шкіра й ані натяку на тональний крем.
  • Ось іще кілька пунктиків, за якими зрозуміло, на мій погляд, яка людина перед вами. Незалежно від віку багата жінка завжди матиме розкішну зачіску. І ще заможні люди ретельно стежать за здоров’ям зубів.
  • Здорові зуби та ідеальна шкіра. Багачі можуть собі дозволити ходити до лікарів та косметологів заради зовнішності. Мені якось довелося посидіти у такому кабінеті. Відтоді я можу відрізнити багатих жінок за кольором шкіри обличчя.

Стежать, щоб усе виконувалося бездоганно

Коли ми оплачуємо якусь послугу, хочемо, щоб її надали нам якісно. Ретельно все контролюємо, перевіряємо. Багаті самі звикли все виконувати на 200%, тому і з підлеглих завжди вимагають відповідного ставлення.

  • У мене малярний бізнес, і згодом я зрозумів, що абсолютно справедливо вимагаю високу ціну. Багачі більше чіпляються, бо за свої гроші хочуть бездоганну якість робіт. І оплачують ці гроші охоче. Коли мої клієнти знаходять недоліки, я миттю до них лечу та все виправляю. Якщо вони платять по $10 тисяч, то мають право вимагати все, що завгодно.

Усвідомлено ставляться до споживання

багаті

Зі зростанням доходу посилюється як бажання оточувати себе якісними речами, займатися своєю зовнішністю. Ще дуже хочеться споживати гарну їжу та відвідувати саме ті місця, де її можна купити.

  • Якось я працював у компанії, яка займалася вивезенням сміття. Ми обслуговували мешканців із різним достатком. І я виявив, що чим дорожче житло, тим менше там сміття. І ще це стосується переробних відходів. Багаті більше віддають на перероблювання. Мені здається, одним із факторів, що вплинули на це, є те, що вони купують більше органічних продуктів, у яких зазвичай менше пакувань. А бідні ходять до дешевих магазинів.

Під час виховання дітей аргументують свої кроки

багаті

Для виховання дітей батьки не шкодують часу та зусиль. Школа, гуртки, секції… Ще вдома треба зайняти чимось. Тільки проблема в тому, що більшість з них не пояснює дитині свої дії та необхідність усіх цих занять. Коли малюк бачить, що його однолітки граються у дворі, він не розуміє, навіщо йому потрібна ця незрозуміла англійська.

  • Свого часу я жила з дуже багатими знайомими. У свій перший день у них за вечерею була присутньою при такій розмові батьків із сином 10 років. Коли він відмовлявся займатися тенісом, тому що нікого там не знав і йому було нецікаво, мама спокійно видала безпрецедентний аргумент, чому йому все ж таки варто продовжувати тренування: «Розумієш, коли ти виростеш, станеш дипломатом і, припустімо, приїдеш до Японії чи США, як ти зможеш знайти потрібних і корисних тобі людей? Ось тенісний корт — чудове місце для цього». Мені в 10 мама пояснювала, що я мушу вчитися грати на піаніно тому, що «інакше будеш вештатися бозна-де, а так я знаю, що з тобою все добре».

А ви зустрічали заможних людей? Якими вони були у звичайному житті?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
11 особливостей, які відрізняють по-справжньому багатих людей від фальшивих