10 відомих зірок, яким заборонений в’їзд до України

Чорний список України досі викликає обурення серед російських зірок, які в нього потрапили. Більшість з них таємно та підло виступає в анексованому Криму і справді не розуміє ані своєї провини, ані санкцій, під які потрапляє. З усім тим, у країни-агресора є й такі зірки, які відверто зізнаються в українофобії та визнають, що «Крим повернувся додому».

Тож кому із сучасних відомих артистів та виконавців сьогодні заборонено навіть думати про політ до України?

Єгор Крід

Улюбленець юних дівчат та один із головних холостяків Росії — Єгор Крід — у 2015 році незаконно перетнув державний кордон України, щоб дати концерт у вже окупованому Росією Криму. За це отримав заборону на в’їзд до нашої країни, яка ще досі має свою юридичну силу.

Моргенштерн

Скандал з репером Моргенштерном розпочався у 2019 році, коли під час всеукраїнської жалоби через трагічні події в одеському коледжі економіки він приїхав до Одеси дати концерт. Без сорому прямо зі сцени артист заявив, що оголошений траур в країні — просто показуха. За це Моргенштерна засудила українська публіка, тож згодом, коли він знову зібрався давати концерт вже у Києві, то зізнався на своїй офіційній сторінці в Instagram, що насправді боїться сюди їхати. Такі висловлювання одразу привернули увагу Служби Безпеки України, а тому за лічені дні артисту була оголошена заборона на в’їзд до України, а майбутні концерти було скасовано.

Валерія

Заборону відвідувати Україну російська співачка Валерія отримала у 2014 році. Це сталося одразу після того, як у колективному зверненні на підтримку анексії Криму був поставлений її особистий підпис. З того часу співачка неодноразово виступала у Криму, перетинаючи його кордон незаконно. Разом зі своїм чоловіком Йосипом Пригожиним співачка вважала це абсолютно нормальною процедурою, аж поки не стало відомо, що ізраїльська Асоціація акторів «Маген» хоче заборонити гастролі в Ізраїлі російським зіркам, які незаконно відвідували півострів Крим. Це дуже обурило співачку.

Читайте також: 8 найефектніших подружніх пар українського шоу-бізнесу

Григорій Лепс

Григорій Лепс — один із ключових артистів Росії, які гаряче та віддано підтримують як політику цієї країни, так і її очільника. Лепс був одним із першим, хто щиро радів анексії Криму, а до цього — обурено висловлювався щодо подій на Майдані, підтримуючи тогочасну політику Януковича.

Стас П’єха

Стас П’єха також незаконно перетинав державний кордон України та відвідував окупований Росією Крим з концертами. Співак навіть приїжджав виступати до дітей в «Артек» на конкурс «Дитяча Нова хвиля». Дізнавшись про це, українська сторона не забарилася та оголосила йому заборону на в’їзд до нашої держави.

Сергій Безруков

Для багатьох українських прихильників творчості та акторського таланту Сергія Безрукова новина про його підтримку дій президента Росії стала шоком. Актор палко висловлювався про те, що ніякої війни не існує, а в Криму просто «наводять лад». У 2015 році він дав інтерв’ю, в якому заявив, що дійсно вважає Крим російським, і остаточно втратив довіру українців.

Олег Газманов

Ще один артист, який безсоромно підписав колективне звернення «Діячі культури Росії на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» — це співак Олег Газманов. У травні 2018 року він був одним із російських артистів, які незаконно в’їхали на територію окупованого півострова, щоб виступити на відкритті мосту через Керченську протоку.

Федір Бондарчук

Російського режисера та продюсера вже давно називають українофобом. Саме він підписав листа, що повністю підтримує рішення Володимира Путіна щодо військової інтервенції в Україну. Чи є в сучасному світі хоча б одне виправдовування на такий вчинок, який несе за собою заохочення війни, тероризму та кровопролиття?

Андрій Мерзлікін

Російському актору Андрію Мерзлікіну також була оголошена заборона на в’їзд до України через незаконне перетинання державного кордону України. Проте відвідував актор не окупований терористами Крим, а самий центр військових подій — український Донецьк.

Бледанс Евеліна

За іронією долі новина про заборону відвідувати Україну застала Евеліну в Одесі, де вона проводила час із колегами з відомої одеської комік-трупи «Маски-шоу», завдяки якій колись стала відомою. Акторка була щиро засмучена таким рішенням, мовляв, що має в Україні багато знайомих, друзів та родичів, проте від своїх слів про те, що Крим ніколи не був українським, — відмовлятися не захотіла.

За матеріалами: limelight-media.com

Оцініть статтю
Тутка
10 відомих зірок, яким заборонений в’їзд до України
Вчений наочно продемонстрував ефект від носіння маски та без неї