10 речей, які я повністю припинила робити після 60 років

Коли мені виповнилося 60 років, я припинила хвилюватися через багато речей у моєму житті. Мені хочеться розповісти вам про них. Я вважаю цю тему прекрасною темою для обговорення. Ми навіть з подругами любимо ділитися про те, що ми робили в 30-40 років, а після 60 припинили.

Більше не сиджу на дієтах. У такому віці вже не до схуднення. Коли у мене виходить харчуватися правильно, то добре. Коли не виходить – я себе не звинувачую. Мені набридло відмовлятися від всього смачного і сидіти на дієтах. Я вважаю, що треба пожити й у своє задоволення, і це стосується й харчування. Я занадто довго виснажувала себе дієтами, з мене досить, нехай худне хтось інший.

Припинила давати поради, якщо мене не просять. Я покладаюся лише на свій досвід, як і багато інших, то навіщо лізти зі своїми порадами? Можу щось сказати, якщо запитають, а так мовчу.

Читайте також: Не хвилюйтеся через дрібниці. Все, що стається — на краще

Більше не займаюся пошуками чоловіка. Думаю, після 60 можна вже жити у своє задоволення і без чоловіка.

Не беру участь в погоні за модою, трендами, брендами та всіма тими речами, які нам нав’язують суспільством споживання. З кожного магазину можна почути слово «купи». А я припинила купувати те, що нав’язує реклама.

Не пліткую про подруг. Це в будь-якому віці негарно, але усвідомлення приходить з віком.

Не працюю там, де мені не подобається. Робота мусить приносити задоволення і по-іншому бути не може. Добре, коли улюблена робота ще і добре оплачується, але так буває не завжди, тому багато хто віддає перевагу високій зарплаті, а не задоволенню. Але ненависна робота виснажує, попри гарну зарплатню.

років

Більше не економлю на собі. Намагаюся тепер тішити себе якомога частіше. Але це не належать до придбання дорогого одягу. Я маю на увазі прогулянку в парку зі смачним морозивом, відвідування театру, кіно. Дрібниця, а приємно.

Не розповідаю дітям, як виховувати їх дітей. Стала розумнішою, щоб цього не робити більше.

Не скаржуся на своє життя іншим людям. А навіщо скиглити? Живу і ціную життя таким, яким воно є.

Намагаюся не засмучуватися, а частіше дякувати. Коли в серці є подяка, то стає легше жити.

А що ви припинили робити після певного віку?

Джерело: jemchyjinka.online

Оцініть статтю
Тутка
10 речей, які я повністю припинила робити після 60 років
10 речей, які повинні з’явитися на кухні в кожної ледачої господині