10 повсякденних речей, призначення яких, ми впевнені, ви не знаєте

У щоденних речей ще так багато призначень, про які, повірте, ми навіть не здогадуємося. Ми так звикли до отворів на ковпачках ручок чи фломастерів та помпонів на шапочках, та вони такі недарма.

Тутка поділиться з вами 10-ма незвичайними застосуваннями звичних предметів, про які ви точно не знали.

1. Дірочка на рукомийнику

У кожного вдома є щонайменше один рукомийник, а в ньому — така дірочка. І хоча видається, що вона непотрібна, та у неї аж два призначення. Перша — запобігати затопленню, друга — вентиляція повітря.

2. Канавки зубочисток

ми

За ці канавки легше тримати зубочистку, та вони — не лише стильний дизайн. Вони були вигадані для того, щоб було зручніше тримати зубочистку пальцями.

3. Жіночий велосипед

ми

Ви, напевне, скажете, що нижча рама ідеально підійде для жінок, бо вони нижчі за зростом, та тут набагато глибший сенс. Велосипеди з низькою рамою призначалися саме для жінок, які носили спідниці та сукні, адже колись, в минулому, вони носили ці види одягу щодня.

Читайте також: Приховані функції речей, які знадобляться в побуті

4. Поличка під духовкою

Ми так часто запихаємо каструлі та сковорідки у поличку під духовкою, та вона призначена для їжі! А ще там корисно зберігати вже готові страви, щоб вони не охолонули.

5. Квадратик на наплічниках

ми

Такі квадратні нашивки в народі звуть “свинячим рильцем”. Перше його призначення — протягнути через себе мотузку чи канат під час мандрівок в гори. А вже сьогодні компанії-виробники виготовляють “свинячі рильця” різних кольорів та розмірів, щоб додати речам модного чи старовинного вигляду.

6. Плечики з кедрового дерева

ми

Плечики з кедрового дерева — це не лише модний та пахучий різновид звичних пластикових чи металевих плечиків. У них важлива місія — кедр відлякує міль та інших жуків.

7. Букви на клавіатурі J та F

ми

У більшості клавіатур на цих кнопках виготовляють специфічні крапочки. Таким чином ми легше знаходимо розташування букв на клавіатурі та можемо швидше друкувати текст.

8. Задні язички на взутті

ми

Це — не модна тенденція, не застосування для полегшеного одягання взуття. За цей вузлик черевики можна підвісити, щоб вони швидше просохли (за потреби), протягнути через них шнурівки та по-новому зашнуровувати, що особливо допоможе при ходінні в гори.

9. Свистки на наплічниках

ми

Багато наплічників, особливо тих, з якими ми ходимо в походи, оснащені свистками. Останні вбудовані у нагрудні ремінці. Розроблені для того, щоб ви мали можливість привернути до себе увагу або врятувати іншу людину в небезпеці. Шукайте маленькі отвори для видування повітря.

10. Смужки обабіч дороги

ми

Ці випуклі формування побіч доріг та автострад тут недарма. Їх ще називають “сонними лініями”, вони попереджують водіїв про потенційну небезпеку через вібрації та коливання. Вони можуть бути розміщені посередині автостради для випередження аварій.

Котрий із фактів найбільше вас вразив?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
10 повсякденних речей, призначення яких, ми впевнені, ви не знаєте
Татусь відмовився обробляти світлини в Інстаграм, залишивши їх правдивими, – і зібрав уже 1 млн підписників