10 особливостей французів, які можуть не на жарт вибити з колії, якщо ви не місцевий

Почувши слово «парижанка», ми зазвичай уявляємо манірну красуню в маленькій чорній сукні, червоному беретику та елегантних туфлях-човниках. Однак у наш час цей стереотип вивітрився, як парфуми до кінця робочого дня. Сьогодні француженки цінують комфортний одяг, люблять з’являтися на вулиці без макіяжу і замість шпильок обирають зручні кеди.

Ми в Тутка виявили 10 нових французьких особливостей, які можуть вразити туристів.

У Франції ніколи не запитають, чому дівчина не заміжня

У Франції вважається поганим тоном питати у дівчини, чому вона незаміжня. Також непристойно цікавитися, через яку причину вона досі не народила дітей. Більш того, навіть батьки не будуть давати таких запитань своїм дочкам, щоб не поставити їх у незручне становище. У цій країні часто зустрічаються люди, які одружуються після 40-50 років, і це вважається абсолютно нормальним.

Француженки рідко носять бюстгальтер

Багато дівчат тут не носять бюстгальтера. Особливо ті, у кого мініатюрні груди. Щоправда, в робочий час все ж заведено вдягати цей елемент гардеробу, щоб не виглядати надто пікантно.

Вони вибирають косметику для догляду за обличчям замість декоративної

Французькі жінки рідко фарбуються в повсякденному житті. Більш того, вони більш схильні купувати багато косметики для догляду, а не декоративної. І якщо у нас можна часто зустріти дівчину, яка поправляє макіяж у метро, то у Франції ви швидше побачите пасажирку, яка в громадському транспорті наносить на обличчя зволожувальний крем.

Читайте також: 10 колись модних змін зовнішності, які всі зробили, а тепер страждають

Тут не заведено виставляти напоказ своє багатство

У Франції пихата демонстрація свого добробуту — моветон. Тому навіть якщо у жінки зберігається нескромна сума на банківському рахунку, вона навряд чи буде скуповувати розкішні коштовності та одяг тільки від знаменитих брендів. Хоча, цілком можливо, вона буде тримати в руці дорогу сумку з натуральної шкіри і носити розкішний годинник. Але тільки якщо вона дійсно може собі це дозволити, а не прагне здатися багатшою, ніж є насправді.

Француженки найчастіше носять кеди

француженки

Тут важко зустріти дівчину, яка ходить по вулиці на підборах. Тож, вірогідно, така панянка точно буде немісцевою. Втім, і в інших країнах жінки все частіше вибирають взуття на плоскій підошві замість незручних туфель. Правда, у француженок є одна відмінність: вони віддають перевагу не кросівкам, а кедам, в більшості випадків білого кольору.

Пара ніколи не живе з батьками після весілля

француженки

Французькі молодята майже ніколи не живуть з батьками після одруження. У багатьох інших країнах, навпаки, така практика досі ще існує, і пара продовжує ділити житлову площу з родичами дружини або чоловіка. Для французів таке рішення — нонсенс, оскільки в їх розумінні новостворена клітинка суспільства неодмінно повинна докласти всіх зусиль, щоб переїхати в своє житло. Або почекати з весіллям.

Француженки рідко замислюються про дітей до 30 років

Француженки починають планувати дітей набагато пізніше, ніж, наприклад, слов’янки. Багато дівчат в цій країні вважають, що в 25 років людина занадто молода для зобов’язань та прийняття серйозних рішень, тому середній вік для народження 1-ої дитини тут — близько 30 років.

Більш того, для французів це справжній шок — одружитися і народити малюка у 20 років. На думку деяких місцевих, в цьому віці багато з них тільки вчаться і не мають достатньої кількості грошей, а також життєвого досвіду, щоб виховувати дітей.

Багато французів краще куплять вживані речі, ніж нові

француженки

Французи не гордують вторинним ринком і часто купують уживані товари. Більш того, їх дивують люди, які прагнуть придбати все нове і швидше візьмуть кредит, ніж куплять диван, на якому колись сидів хтось іще. У Франції ж до цього ставляться спокійно і спокійно можуть купити предмет інтер’єру, навіть якщо до цього ним вже хтось користувався.

Французи ставлять пробіли перед розділовими знаками

Іноземця у Франції можна розпізнати навіть за листуванням. Річ у тому, що місцеві ставлять пробіли перед двокрапкою, а також знаками оклику та запитання.

Дівчата у Франції можуть вийти на вулицю з брудною головою. І це нормально

француженки

Дівчата можуть вийти на вулицю з немитою головою, і ніхто не буде їх засуджувати або косо дивитися на них. Хіба що приїжджі. Тут всі цінують свій час і просто не хочуть збиратися на зустріч кілька годин. Тож що якщо хтось не встиг помити голову, вирішивши, що ранковий круасан важливіший від свіжого душу, то всі його зрозуміють.

Зрозуміло, не можна сказати, що ці особливості притаманні всім французам, адже з кожного правила є винятки. Однак майже всім національностям притаманні свої чудові «маркери», за якими їх вмить впізнають в будь-якій компанії.

А ви спілкувалися з іноземцями? Які їх звички вас особливо вразили?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
10 особливостей французів, які можуть не на жарт вибити з колії, якщо ви не місцевий