10+ нюансів, які допоможуть вибрати ідеальні джинси

Кожна жінка має в своєму гардеробі в середньому 7 пар джинсів. Сьогодні цей предмет одягу став по-справжньому універсальним. Якщо підібрати відповідний ансамбль, джинси спокійно можна одягнути в театр або на ділову зустріч. Набагато важче буває знайти правильну модель виробу з деніму — ту, яка приховає недоліки і вигідно підкреслить переваги фігури.

Ми в Тутка з’ясували, на що варто звертати увагу в примірювальній, щоб джинси служили вам вірою і правдою довгі роки.

1. Розмір

джинси

Не поспішайте повертати на вішалку екземпляр, який трохи вузькуватий. Врахуйте, що джинси розтягуються, тому через деякий час стануть більшими приблизно на пів розміру. Першими зручну форму приймуть пояс і верхня задня частина: на них при носінні припадає максимальний тиск. Дещо вільні при примірці джинси незабаром стануть безформними і будуть погано на вас сидіти.

Як відрізнити джинси, які сядуть по фігурі, від тих, які вам замалі? Сядьте на стілець в примірювальній: якщо симпатичні штани здавлюють талію, ускладнюють рухи і дихання — це маленький розмір. Якщо ж вони небагато тиснуть — вітаємо, ви знайшли ідеальну модель!

Читайте також: Дизайнер уявляє, як виглядали б знамениті особистості минулого, якщо були б нашими сучасниками

2. Тканина

У справжнього деніму помітне характерне переплетення ниток — знамениті діагональні смуги. Лицьова сторона джинсів повинна бути темнішою, ніж виворітна. У джинсах фарбують тільки нитки основи, які переважають на лицьовій стороні, тому всередині вироби із джинсової тканини світліші.

3. Фурнітура

джинси

Блискавка, кнопки, застібки та інші елементи фурнітури на джинсах повинні бути зроблені з металу (частіше це латунь, мідь, алюміній або нікель). Металеві деталі більш довговічні та краще підходять для досить грубого деніму.

Перевіряйте, щоб на них не було борозен, пошкоджень та інших дефектів, а блискавка добре трималася в защепленому стані. В іншому випадку при носінні може статися конфуз.

4. Петлі

На них до джинсів чи іншого одягу кріпиться пояс. Як звично, на джинсах роблять 5 петель, щоб пояс забезпечував максимальну підтримку. Деякі марки (наприклад, Wrangler) додають на свої моделі ще 2 петлі.

Якщо петель менш як п’ять, від джинсів варто відмовитися: пояс буде нещільно прилягати, що негативно позначиться на зручності і зовнішньому вигляді. Петлі повинні бути розташовані паралельно одна до одної, пришиті рівною й міцною стежинкою.

5. Розмір кишень

джинси

Задні кишені повинні бути пропорційні розміру стегон, інакше можуть зіпсувати вигляд фігури. Якщо у вас повні стегна, не варто брати джинси з маленькими кишеньками: вони підкреслять пишні форми. Худеньким дівчатам протипоказані великі кишені: вони візуально зменшать об’єм сідниць.

6. Відстань між кишенями

Занадто велика відстань між задніми кишенями візуально збільшить стегна. Якщо ж вона буде невеликою, стегна будуть здаватися меншими. Цей прийом можна використовувати для зорової корекції фігури. В інших випадках вибирайте моделі, кишені яких розташовані не занадто близько й не дуже далеко одна від одної.

7. Етикетка

джинси

Етикетка може бути зроблена як зі шкіри, так і з тканини. Вишиті або тиснені написи, символи — ще один показник якісних джинсів. Звертайте увагу на те, наскільки рівно і міцно пришита етикетка. Якщо шов переривається або зроблений криво, можливо, варто пошукати інший екземпляр.

8. Відстань від нижнього шва до ширінки

Великою відстанню від нижнього шва до ширінки найчастіше відрізняються джинси з високою посадкою. Вони можуть візуально змінити пропорції фігури і подовжити нижню частину тулуба. Щоб уникнути оптичного обману, вибирайте джинси з не дуже великою відстанню між ширінкою і нижнім швом.

9. Колір внутрішньої етикетки

джинси

Етикетка, що знаходиться всередині джинсів, повинна бути білою. Якщо вона червоного, зеленого або будь-якого іншого кольору, ваші новенькі джинси напевно вилиняють при пранні. Крім того, вони швидко потьмяніють і змінять свій первісний відтінок.

10. Пояс

джинси

Пояс може бути зігнутим або прямим. Вигнутий пояс розташований трішки вище ззаду, ніж спереду. Така конструкція забезпечить більш щільне прилягання в районі талії й кращу посадку — отже, джинси будуть ідеально сидіти на фігурі.

11. Колір

джинси

Сьогодні на прилавках можна знайти вироби з деніму всіх кольорів веселки. Заходячи в магазин, подумайте, для чого вам потрібні джинси. Якщо ви шукаєте модель, яку можна одягнути і на роботу, і на урочистий захід, вибирайте темні відтінки. На думку стилістів, вони завжди виглядають більш вишукано і якоюсь мірою нагадують штани. Якщо вам потрібні джинси на кожен день, віддайте перевагу варіаціям індиго.

12. Складки

джинси

Дизайнери прикрашають деякі моделі джинсів складками. Їх можна побачити, скажімо, в районі паху або колін. Будьте уважні: ця деталь привертає увагу. Якщо ви не впевнені, що хочете робити акцент на тій чи іншій частині тіла, вибирайте джинси, у яких немає складок в цій зоні.

А на що ви звертаєте увагу, коли вибираєте джинси? Може, у вас є свій лайфхак, як знайти ідеальну модель?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
10+ нюансів, які допоможуть вибрати ідеальні джинси